Oferujemy usługę projektowania i instalacji systemów nagłośnieniowych, począwszy od samej koncepcji we współpracy z architektami i inwestorami w celu opracowania odpowiedniej konfiguracji systemów,aż do etapu instalacji wdrożenia i przeszkolenia obsługi.

Zdobyta przez nasz zespół wiedza i doświadczenie pozwala nam na realizację projektów o każdym stopniu złożoności zaczynając od mniej lub bardziej skomplikowanych systemów nagłośnieniowych dla sklepów, hoteli,szkół, domów kultury, kończąc na systemach bardziej zaawansowanych akustycznie dla hal sportowo-widowiskowych, teatrów czy sal koncertowych.

Zajmujemy się również dystrybucją sprzętu nagłośnieniowego, systemów elektroakustycznych, audiowizualnych i konferencyjnych również z wykorzystaniem pętli indukcyjnych oświetlenia scenicznego.

W ciągu kilkunastu lat dotychczasowej działalności wyposażyliśmy w sprzęt wiele sal konferencyjnych, wykładowych, ośrodków sportu i rekreacji, sal i klubów fitness, sal balowych, hal sportowo-widowiskowych, basenów, restauracji, boisk sportowych, hoteli, urzędów miast oraz urzędów gmin.